تبلیغات
وبلاگ علمدار بصیرت عباسیه حضرت ابوالفضل العباس دزفول - تجمع مردم دزفول مقابل فرمانداری: سلامتی حق ماست، گرد و خاک را ریشه‌کن کنید
 
عباسیه حضرت ابوالفضل العباس دزفول
« علمدار بصیرت »
درباره وبلاگ


«علمدار بصیرت»

دیروز از هر چه بود گذشتیم...
امروز از هر چه بودیم!
آنجا پشت خاکریز بودیم و...
اینجا در پناه میز!
دیروز دنبال گمنامی بودیم و...
امروز مواظبیم ناممان گم نشود!
جبهه بوی ایمان می‌داد...
اینجا ایمانمان بو می‌دهد
الهی
نصیرمان باش تا «بصیر» گردیم...
بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم...
و آزادمان کن تا اسیر نگردیم

سردار شهید نورعلی شوشتری


مدیر وبلاگ : مجید فقیهی
آخرین نوشته‌ها
نظرسنجی
وبلاگ ما را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به وبلاگ علمدار بصیرت خوش آمدید

منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم

تجمع مردم دزفول مقابل فرمانداری:
سلامتی حق ماست، گرد و خاک را ریشه‌کن کنید
تجمع مردم دزفول مقابل فرمانداری
در روزهای گذشته گرد و غبار غلیظ در استان‌های مرزی جنوب غرب کشور، تیتر اخبار، نقل گفتار و دلیل بستری شدن عده‌ای بیمار شد.
به گزارش خبرنگار علمدار بصیرت، به دنبال پیدایش مکرر این پدیده و عدم مشاهده‌ی اقدام عملی مؤثر از سوی مسئولین، جمعی از وکلا و دیگر شهروندان دزفول، در مقابل ساختمان فرمانداری ویژه‌ی دزفول- که مدت‌هاست ضمن یدک کشیدن عنوان «ویژه» به وسیله‌ی «سرپرست» اداره می‌شود- تجمع نموده و ضمن بیان اعتراض خود و ابراز شعارهایی در این خصوص، نارضایتی خود را بیان نمودند.
خبرنگار علمدار بصیرت، در ادامه‌ی گزارش خود ضمن مسالمت‌آمیز معرفی نمودن این تجمع، شعارهای این تجمع را این‌گونه بیان نمود:
مسئولین، مسئولین، توجه، توجه
فرماندار، فرماندار، توجه، توجه
سلامتی حق مسلم ماست
گرد و خاک ریشه‌کن باید گردد
ضمناً تجمع‌کنندگان که پلاکاردی تحت عنوان: «سلامتی حق ماست، گرد و خاک را ریشه‌کن کنید» در دست داشتند، توجه به مالچ‌پاشی را خواستار شده و تکرار این تجمع را در صورت عملی نشدن خواسته‌هایشان اعلام کردند.
در ادامه‌ی این تجمع، احسانی‌نیا سرپرست فرمانداری ویژه!!! شهرستان دزفول با حضور در میان مردم، ضمن ابراز همدردی خود و خانواده‌اش، از تجمع‌کنندگان تشکر نموده و قول انتقال پیام اعتراض‌کنندگان را به استاندار و ریاست محترم جمهور -که امروز در خوزستان حضور داشت- را داد.
وبلاگ علمدار بصیرت، پایگاه اینترنتی عبّاسیه حضرت ابوالفضل العبّاس دزفول،، ضمن تشکر از وکلا و مردم فهیم دزفول که نسبت به خطرات آلودگی هوا حساسیت نشان دادند و نیز برگزارکنندگان این تجمع -که «فرهنگ برگزاری تجمع مسالمت‌آمیز» را غنا بخشیدند، خواستار اقدام عملی و مؤثر مسئولان در قبال این مسئله شد.
خبر مرتبط و تصاویر بیشتر: www.majdedez.com


نوع مطلب : سیاسی، اخبار دزفول، 
برچسب‌ها : تجمع وکلا و مردم، گردو غبار و خاک، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، خبرنگار علمدار بصیرت، وبلاگ علمدار بصیرت، پایگاه اینترنتی عبّاسیه حضرت ابوالفضل العبّاس دزفول، مسئولین مسئولین توجه توجه، فرماندار فرماندار توجه توجه، سلامتی حق مسلم ماست، گرد و خاک ریشه‌کن باید گردد، سلامتی حق ماست گرد و خاک را ریشه‌کن کنید، تجمع مردم دزفول مقابل فرمانداری، گرد و غبار غلیظ در استان‌های مرزی جنوب غرب کشور، تجمع مسالمت آمیز، مالچ پاشی، شعار پلاکارد، رییس جمهور، اخبار، گزارش، بیماری، احسانی نیا، وکیل، MajdeDez.com، عکس تجمع،


وبلاگ علمدار بصیرت

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل نوشته‌ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Future Google PR for alamdarebasirat.mihanblog.com - 3.11

  Top Blog
  برای انتخاب ما بعنوان وبلاگ برتر کلیک کنید
  اوقات شرعی ماهانه
  اوقات شرعی کامل
زیارت مجازی
تدبر در قرآن
دانشنامه عاشورا
دانشنامه مهدویت
وصیتنامه شهدا